UFEMAT
Wybierz grupę

Aktualności

1453196867_lubdom16_banner_1000x350.jpg

Objęlismy patronatem Targi LUBDOM 2016

Utworzono dnia: 2016-01-19 10:45:12

W dniach 1-3 kwietnia 2016 roku zapraszamy na Targi: 

•           Targi Budowlane LUBDOM 2016,

•           Targi Mieszkań i Nieruchomości 2016,

•           Targi Obróbki Drewna LUBDREW 2016

Targi Budowlane LUBDOM to impreza targowa o największych tradycjach w regionie, w roku 2016 odbędzie się XXXVI edycja tego przedsięwzięcia. Na wystawie prezentowane są nowe rozwiązania, technologie i materiały, co wpływa na wzrost poziomu świadomości zarówno klientów, jak i reprezentantów branży budowlanej. W tym roku tematami wiodącymi targów będę: budownictwo energooszczędne przyjazne dla ludzi i środowiska, energetyka prosumencka, salon wyposażenia wnętrz, wyposażenie przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych.

Podczas Targów Mieszkań i Nieruchomości zaprezentują się m.in. firmy oferujące mieszkania, spółdzielnie, Towarzystwa Budownictwa Społecznego, agencje nieruchomości, pracownie architektoniczne, firmy wykonawcze, banki oraz firmy doradcze z zakresu finansowania i inwestycji w nieruchomości. Bogata oferta będzie niewątpliwie interesująca nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Targi LUBDREW stanowią doskonałe dopełnienie prezentowanej oferty Targów LUBDOM i Nieruchomości. Jest to kolejna odsłona najważniejszej w Polsce Wschodniej imprezy targowej dedykowanej profesjonalistom branży drzewnej i meblarskiej.

        Więcej informacji o powyższych imprezach znajdziecie Państwo na stronach:

powrót